Zabawki Bruder to niezwykła linia znanej i cenionej niemieckiej marki, która wykonuje głównie miniatury  pojazdów rolniczych, leśnych, miejskich, czy maszyn budowlanych. Traktory, kombajny, samochody strażackie, koparki, czy wywrotki Bruder już na pierwszy rzut oka różnią się od innych tego typu zabawek dostępnych na rynku. Również dzieci wybierają je w pierwszej kolejności. Cechuje je niezwykła szczegółowość wykonania, dzięki której miniaturowe pojazdy prezentują się jak prawdziwe. Elementy, które można samemu montować dodają smaku całej zabawie, a co więcej w momencie, w którym ulegną uszkodzeniu można dokupić ich zamienniki, zupełnie, jak części prawdziwego pojazdu. Zabawki Bruder to gwarancja fantastycznej zabawy dla całej rodziny.

Raj dla małego rolnika.

Zabawki Bruder są idealne dla małych pasjonatów rolnictwa. Ich niezwykle szczegółowe modele pomagają przenieść dzieci do pasjonującego świata dorosłych prac. Wiele modeli traktorów, kombajnów, ładowarek i przyczep zwiększona została ofertą bardziej unikalnych maszyn takich, jak np. koparki do ziemniaków, zgrabiarek, bron, pakomatów, kosiarek, rozsiewaczy nawozów, specjalistycznych przyczep. Dodatkowo do modeli można dokupić szereg interesujących akcesorii, figurek ludzkich i zwierzęcych, które zamienią zabawę w prawdziwą ucztę radości. Możliwość samodzielnego kompletowania poszczególnych elementów zabawek Bruder to nie tylko gwarancja niesamowitej zabawy, ale także nauka ekonomii, planowania zakupów i starannego ich selekcjonowania, czyli umiejętności koniecznych w prawdziwym, dorosłym świecie biznesu i ekonomii. Takie też są te zabawki – innowacyjne, edukacyjne i pomysłowe. Ich rolą nie jest jedynie wypełnienie czasu, ale nauka, kreacja i rozwinięcie wyobraźni. Można ich używać w domu, na podwórku, zabrać ze sobą w plener, gdzie zabawa nabierze jeszcze realniejszych kształtów, a dzieci będą mogły cieszyć się nie tylko jej urokiem, ale także walorami naturalnego środowiska.

Najwyższa jakość zabawek Bruder.

Zabawki Bruder są wybitnie przemyślane i zaplanowane w najdrobniejszych szczegółach. Do procesu ich powstania wykorzystuje się najnowsze technologie komputerowej wizualizacji. Również materiały, z jakich produkowane są zabawki Bruder są staranie selekcjonowane, by nadać produktom najwyższą jakość i bezpieczeństwo użytkowania. Najdrobniejsze części tych wyjątkowych zabawkowych maszyn i urządzeń są montowane na nowoczesnych, dostosowanych specjalnie do tego celu liniach produkcyjnych w niemieckich fabrykach Bruder, skąd zabawki wędrują na cały świat.