Każdy organizm potrzebuje do prawidłowego rozwoju wody. Potrzebują go również małe dzieci, jednak, jak doskonale wiadomo, maluchy za nią nie przepadają. Wolą wysoko słodzone i kolorowe napoje. Czy jest szansa na to, aby zachęcić małe dziecko do picia wody? Oczywiście, że tak. Kubuś Warterr do doskonała propozycja, która zachwyci podniebienie dziecka, a rodzice będą spokojni o odpowiednią ilość płynów dostarczaną do organizmu ich pociechy.

 

Pij wodę, będziesz wielki! Kubuś waterrr!

Kubus WaterrrWoda wpływa na nasze samopoczucie, a także na witalność i energię – najczęściej o piciu dużych ilości wody mówi się wyłącznie w odniesieniu do dorosłych, zapominając, ze dzieci również jej potrzebują! Kubuś Waterrr to propozycja dla rodziców dbających o prawidłowy rozwój swoich pociech – górska woda mineralna z dodatkiem soku owocowego z pewnością przypadnie smakowo do gustu malucha i ugasi jego pragnienia. Kubuś Waterrr nie zawiera żadnych konserwantów, ani też barwników. Świetnie smakuje i doskonale wygląda!

Dzieci chcą być wyjątkowe!

Czy zauważyłeś, że dzieci zawsze wybierają produkty kolorowe i przeznaczone specjalnie dla nich? To zupełnie naturalne, że Twój maluch nie będzie chciał pić wody przeznaczonej dla dorosłych – wody mineralne nie są po prostu ciekawe pod względem wizualnym. Kubuś Waterrr to produkt stworzony specjalnie dla najmłodszych – wyjątkowy, jak same dzieci. Mali konsumenci mają do wyboru kilka smaków, m.in. jabłkowy, truskawkowy i malinowy.

Spodoba się Twojemu dziecku! Poręczna butelka Kubusia!

Twoje dziecko nie wie, czy woda jest zdrowa czy nie – swój napój rozliczy ze smaku, ale również z wyglądu, a butelka Kubuś Waterrr z pewnością się mu spodoba! Dlaczego? Butelka o pojemności 500 ml, wygląda bardzo zachęcająco – etykieta jest kolorowa i przyciąga wzrok. Dodatkowo jest plastikowa, a więc lekka. Jej kształt sprawia, że wygodnie trzyma się ją w dłoni oraz bez problemów można wsunąć ją w kieszeń plecaka. Butelka posiada też korek, który zapobiega wylaniu się napoju.  Kubuś Waterr dostępny jest również w dużej, rodzinnej butelce – 1,5 l.

 

Zobacz również: http://przedszkole.cec.edu.pl/